Nowe technologie
lepsze jutro

Praca

DreamART Sp. z o.o.
Manager Portalu Tanecznego, Product Manager

Opis stanowiska:

Kandydat na stanowisko managera portalu tanecznego oraz managera produktu musi mieć wszechstronną wiedzę zarówno z obszaru ryzyka, marketingu, sprzedaży czy nawet IT.  Wymagana znajomość rynku szkół nauki tańca (min 3 letnie doświadczenie) . Istotną kompetencją oczekiwaną od managera produktu jest zarówno umiejętność komunikacji i pracy w zespole, jak również zarządzanie projektem. Karierę w obszarze zarządzania produktem w branży IT oraz e-learningu mogą realizować osoby, które zdobywały wcześniej doświadczenie na stanowisku underwritera lub w dziale marketingu. Wymagane min. 4 letnie doświadczenie w kierowaniu SP. Z O.O. Lub/i Doświadczenie w prowadzeniu działalności gospodarczej. Wymagania dotyczące osiągnięć tanecznych : min. Miejsca medalowe w turniejach rangi Mistrzostw Polski.

Do obowiązków zatrudnionej osoby będzie należało:

  • koordynacja i nadzór nad rozwojem oferty w zakresie  grupy produktów w tym internetowych  oferowanych przez firmę dla klientów indywidualnych i firm
  • negocjowanie parametrów i wdrażanie produktów do kanałów dystrybucji oraz sieci własnej
  • opracowywanie ogólnych warunków  w tworzeniu polityki ryzyka dla produktu
  • zarządzanie zespołami projektowymi, opracowywanie instrukcji, procedur, wytycznych i interpretacji dla produktu
  • dostosowanie regulacji produktowych do otoczenia rynkowego i ekonomicznego
  • współpraca w zakresie prowadzonych działań marketingowych (kampanie reklamowe, materiały informacyjne)
  • współpraca z działem IT pod kątem wdrażania rozwiązań systemowych związanych z produktem
  • bieżąca analiza rynku szkół tańca i pokrewnego pod kątem pozycjonowania produktów w tym Internetowych
  • bieżąca analiza rynku technologii internetowych i pokrewnego pod kątem pozycjonowania produktów firmy

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie składając się z części stałej oraz premii od osiąganych wyników,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego.
  • Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez DreamART sp. z o.o. z siedzibą w Rzeszowie."

Copywriter / Social Media Manager

Kandydat na stanowisko Copywritera / Social Media Managera powinien posiadać lekkie pióro oraz cechować się wszechstronną wiedzą w zakresie marketingu internetowego. Szczególny nacisk kładziemy na znajomość specyfiki portalu social media Facebook, w tym na tworzenie kampanii reklamowych Facebook Ads. Dodatkowym atutem kandydata będzie znajomość zasad webwritingu, SEO oraz content marketingu.

  • Zarządzanie stroną firmy oraz stron klientów na portalu Facebook.
  • Tworzenie ciekawych i przyciągających treści na potrzeby postów.
  • Budowanie społeczności wokół marki w social media.
  • Tworzenie i prowadzenie kampanii reklamowych z wykorzystaniem Facebook Ads (Menedżer reklam, Power Editor).
  • Współpraca w zakresie prowadzonych działań marketingowych.
  • Tworzenie artykułów blogowych / newsów / aktualności na potrzeby firmy oraz stron klientów.
  • Dystrybucja treści z wykorzystaniem narzędzi marketingowych pod kątem content marketingu.

Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie składając się z części stałej oraz premii od osiąganych wyników.
  • Niezbędne narzędzia pracy.
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

ul. Rejtana 23
35-326 Rzeszów

tel. 17 785 26 85
fax. 17 785 26 87

www.dreamart.rzeszow.pl